Фото: Pexels.com

Байдужість батьків до дітей знижує тривалість їхнього життя - дослідження вчених

Вчені з Університету Лома Лінда довели, що люди, які відчували брак уваги від батьків у дитинстві, менше живуть.

Нещодавно американські вчені відкрили, що старанне навчання прискорює старіння вшестеро.

Але не тільки ботанство шкодить нашому організму. Експерти з Університету Лома Лінда довели, що частіше батьки не приділяють увагу своїм дітям, то менше ті живуть.

У діточок, які росли у холодному вихованні, швидше коротшають теломери - ділянки хромосом, які пов'язують з тривалістю життя.

І тут все досить логічно. Від байдужості батьків діти переживають стрес, який не тільки вбиває нервові клітини, а й призводить до загального послаблення організму. А тепер - ще й відбивається на ДНК-рівні, передає результати дослідження МедікФорум.

"У людей, які називали ставлення своїх матерів "холодним", теломери виявилися на 25% коротше, ніж у тих, хто виріс у теплій атмосфері", - повідомили вчені.

Крім того, експерти дійшли до висновку, що холодне ставлення батьків у дитинстві істотно впливає на фізичний стан людей - ті більше схильні до ожиріння. І, на додачу, погано вчаться.

Тому тепер суворим батькам варто змінити свій підхід до дітей. Замість того, щоб змушувати чадо вчитися - краще подивитися з ним фільм або вийти на спільну прогулянку. Якщо вірити вченим, це швидше вплине на оцінки у підручнику, ніж зубріння наодинці з книжками.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту