BBC знімає серіал про приховане від камер життя Грети Тунберг

Фото: instagram.com/gretathunberg
Глядачі дізнаються про подробиці дорослішання дівчинки, її подорожі і зустрічі із впливовими людьми.

BBC Studios займеться серіалом про одну з найпопулярніших насьогодні дівчат планети - Грету Тунберг. Журнал TIME визнав екоактівістку людиною 2019 року, тож історія її життя зацікавила кіношників, пише ElleGirl.

У серіалі, який готує ВВС, покажуть повсякденне життя екоактивістки, яку до цього приховували від камер. Глядачі дізнаються багато нових подробиць про дорослішання дівчинки, її подорожі і зустрічі з впливовими людьми та лідерами країн.

"Зміна клімату - це, мабуть, найбільш важлива проблема нашого життя, тому серіал, в якому буде показана наукова сторона цього складного питання, може бути дуже своєчасним. Зробити це разом з Гретою - винятковий привілей", - заявив продюсер шоу Роб Лідделл.

Це означає, що в серіалі будуть науково коментуватися теми, які зачіпає Тунберг у своїх виступах.

Анонс проекту озвучили на виставці ВВС в Ліверпулі. Поки не відомо, коли шоу вийде в світ.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту