Бджола-блогерка збирає в Instagram гроші для своїх родичів (фото)

Фото: Instagram bee_nfluencer
Профіль намальованої за допомогою CGI-графіки бджілки створила благодійна організація Fondation de France.

Навесні цього року в Instagram з'явився доволі цікавий профіль. Новим користувачем соцмережі стала бджола Бі - намальована за допомогою CGI-графіки комаха. А створила її благодійна ораганізація Fondation de France, яка займається проблемами вимирання бджол, пише Bored Panda.

Від імені бджоли публікують звичайні блогерські пости в інстаграм: подорожі, розваги, відвідування різних світських заходів. До речі, фото насправді дуже красиві та професійні. 

Основна мета акаунту, кажуть творці, - привернути увагу до проблеми вимирання бджіл. Бі збирає гроші для своїх родичів, тобто для підтримання популяції цих, комах, які на стадії вимирання. Чим більше підписників, тим більше грошей принесе реклама. Всі гроші, які збере проєкт передадуть організації "Бджолиний фонд"

У всіх постах на Instagram-сторінці Бі напряму спілкується з підписниками. Розповідає про свої думки та враження, а також ставить різні запитання. Насправді, класно придумали. "Йод" підписався.?

Матерiали по темi
Навіщо Шевченко завів Instagram: "Набридли преферанси з Котляревським і Лесині пікніки"
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту