Бджоляр з Туреччини перетворив ведмедів-шкідників на дегустаторів меду (фото)

Фото: DHA
Відучити клишоногих від меду ніяк не зміг, тому перетворив їхню "невихованість" на власну вигоду.

Завдяки мультфільму про Вінні-Пуха, з дитинства ні для кого не секрет, що мед – слабкість ведмедиків. Укотре з`явився в мережі доказ цього.

Бджоляр з Туреччини Ібрагім Седеф не просто довів, що клишоногі обожнюють "солодощі від бджілок", а й перетворив їх на справжніх дегустаторів, пише Bored Panda, посилаючись на турецьке видання DHA.

У чоловіка була проблема – більше трьох років величезні ведмеді нищили його вулики, щоби поласувати медом. Від шкідників-ласунів не рятувало ніщо: ні металеві огорожі, ні відволікаючі приманки у вигляді хліба чи фруктів.

І ось бджоляр знайшов вихід – перетворив проблему на вигоду самому собі. Він поставив камери нічного спостереження, щоб дивитись за ведмедями. На столі на ніч встановлював 4 різні види меду і таким чином визначав, який мед подобається клишоногим найбільше.

Експеримент тривав кілька місяців. З`ясувалось, що найбільше ведмедям сподобався анзерський мед. А клишоногі то гурмани, адже цей вид меду вважається одним з найдорожчих у світі – один його кілограм коштує більше 300 доларів. Більше того, тварини настільки полюбили цей мед, що деколи навіть і не торкались інших трьох. 

Фото: DHA

Цікаво тільки, чи розуміли ведмеді, що вони не просто ласують солоденьким, а ще й виконують відповідальну місію??

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту