Бекхем зізнався, що 20 років зберігає клаптик паперу, на якому Вікторія написала свій телефон під час знайомства

Фото: facebook.com/Beckham
О, ви лиш погляньте, як мило він ніяковіє на відео ?

44-річний екс-футболіст Девід Бекхем в ефірі шоу Джиммі Феллона розповів, що досі зберігає клаптик паперу, на якому Вікторія 20 років тому написала йому свій номер. Це виявився квиток на поїзд, пише Esquire.

Спортсмен зізнався, що дуже добре пам'ятає день, коли вперше побачив майбутню дружину, і день, коли вона залишила йому свій телефон.

За його словами, вперше він зустрів Вікторію, коли вона зі своїм менеджером і іншою співачкою зі Spice Girls прийшла подивитися гру "Манчестер Юнайтед", за який у той час грав Девід. Однак тоді їм не вдалося поспілкуватися.

"Через тиждень вона знову прийшла на гру, і я вирішив "чом би й ні". Вона залишила свій номер на білеті на поїзд. І я до сих пір зберігаю його. 20 років і чотири дитини потому", - розповів Бекхем.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту