Бенксі профінансував судно, щоб врятувати мігрантів та біженців з Північної Африки

Фото: mvlouisemichel.org
На 30-метровому біло-рожевому човні - малюнок художника.

Британський художник-анонім Бенксі продовжує свою благодійну діяльність. Раніше він пожертвував триптих "Середземноморське море. Вигляд 2017 року" (Mediterranean Sea View 2017) для ізраїльської лікарні. Приблизна вартість полотен - $1,5 мільйона доларів.

Цього разу кошти від продажу деяких своїх робіт він витратив на фінансування човна, що переправляє мігрантів та біженців з Північної Африки через Середземне море. Судно назвали на честь французької революціонерки й поетеси 19-го століття - "Луїза Мішель", пише BBC.

У минулому це був човен ВМС (Військово-морських сил) Франції. Зараз художник перефарбував його у біло-рожевий колір. Також його прикрашає величезний малюнок молодої дівчини, яка тримається за рятувальний круг у формі серця.

Переглянути цей допис в Instagram

. . mvlouisemichel.org

Допис, поширений Banksy (@banksy)

У човна "Луїза Мішель" є офіційний сайт та сторінка у Twitter, де публікують інформацію про рятувальні операції. 

Довжина судна - 30 метрів. Воно було адаптовано для виконання пошуково-рятувальних операцій. За словами представника "Луїзи Мішель", човен вперше вийшов у плавання 18 серпня з екіпажем з 10 осіб і допоміг врятувати 89 людей під час своєї першої місії.

"Ми на борту "Луїзи Мішель" вважаємо, що всі ми люди, національність не повинна мати значення у правах кожного, і тому, як ми ставимося одне до одного", - пишуть на сайті судна. 

За даними ООН, у 2020 році 443 людини загинули або зникли безвісти при спробі перетнути Середземне море з Північної Африки.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту