Фото: Вечірній Київ

Бессарабський ринок реконструюють. У ньому з'явиться зона фуд-кортів

Поки оновили тільки один павільйон ринку. Але з наступного року планують капітально змінити внутрішній простір будівлі.

Бессарабський ринок планують повністю оновити протягом наступних 2 років.

Про це в інтерв'ю "Вечірньому Києву" заявив директор підприємства Микола Ковальчук.

Планується розділити приміщення на дві зони: в одній розмістять стійки з продуктами для торгівлі, другу відведуть під фуд-корти. Їх буде розділяти прохід.

Крім того, на ринку з'явиться простір для проведення заходів. Як повідомив Ковальчук, на ринку часто відзначають різні свята, але це заважає роботі торговцям. Окремий простір для заходів зможе вирішити цю проблему.

"Провести подію важко, адже кожен раз потрібно звільняти багато торгових місць. За нашим планом, на ринку буде відведена територія, на якій можна буде встановити сцену, ринг або навіть зіграти весілля, адже на наш ринок ходять вже багато поколінь киян", - зазначив директор ринку.

Керівництво ринку очікує виділення бюджетних грошей столиці у 2020 році на здійснення проєкту остаточної реконструкції "Бессарабки". Наразі її модернізація здійснюється за гроші самого підприємства.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту