Без коментів та реклами: YouTube змінив правила на показ дитячих матеріалів

Фото: Unsplash by Diego Passadori
Тепер треба обов`язково обрати для якої вікової категорії зроблений контент.

Сервіс YouTube оновив правила для відео, які орієнтовані на дитячу аудиторію. З 6 січня 2020 року ролики, які створені для малечі не можна коментувати. Також в них не буде таргетованої реклами, пишуть в офіційному блозі компанії.

"Тепер YouTube сприймає особисту інформацію усіх, хто переглядає дитячий контент, як інформацію від дітей, незалежно від віку користувача. Це означає, що для цих відео ми обмежимо збір і використання даних, тобто відключимо деякі функції", – пояснили у YouTube.

Відтепер обов`язковим пунктом перед переглядом чи публікуванням відео буде - обов`язково обрати для якої вікової аудиторії контент. Якщо обрати це на рівні відео, то відключиться реклама, коментарі та підказки. А якщо на рівні каналу - відключиться підписка на сповіщення про нові відео, історії та можливість зберігати відео в плейлисти.

Такі зміни не несподіванка. Про їхнє впровадження YouTube попередив користувачів ще у вересні 2019 року, коли заплатив 170 мільйонів доларів штрафу за порушення закону США про захист конфіденційності дітей в інтернеті. Тоді компанію звинуватили у тому, що вона збирала дитячі дані та використовувала їх у рекламних цілях, пише The Verge.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту