Фото: @marjanblan/Unsplash

Без вуличної кави та шаурми: у Києві посилили правила карантину

Столиця запроваджує низку обмежень для боротьби з коронавірусом. Або, правильніше сказати, з людьми, які ніяк не хочуть залишитися на карантині.

КМДА розширила список обмежень, щодо карантину в столиці.

Насамперед постраждають люди, які люблять ходити по продукти у магазини без масок. Тепер це заборонено. Також у маркетах не можна перебувати більше однієї людини на 10 квадратних метрів площі. Через це обмеження вже фіксують черги на входах до магазинів.

Відстані на касах між покупцями мають бути не менше одного метра. У всіх торгових залах мають бути антисептики.

Також забороняється продавати незахищені продукти: вони мають бути упаковані. У супермаркетах мають збільшити кількість прибирань та дезінфекції приміщень.

Тепер щодо вуличної їжі. Районні державні адміністрації мають припинити роботу МАФів з продажу шаурми та кави, а також алкогольних напоїв на розлив.

Останнє забирають, жаднюги 😂.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту