Біллі Айліш випустила анімований кліп на пісню, яку написала за два дні

Скріншот відео My Future

Біллі Айліш випустила довгоочікувану нову пісню - My Future ("Моє майбутнє"). У треку дівчина міркує про те саме "прекрасне далеке", про зустріч з яким мріє, пише ElleGirl.

"I'm in love with my future, can not wait to meet her" ("Я закохана в своє майбутнє, я не можу дочекатися зустрічі з ним").

30 липня 18-річна американська зірка представила анімований кліп на композицію. У відео мультяшка-Біллі гуляє у лісі, який розквітає після дощу

"Перше, що ми зробили під час карантину, була My Future. Я завжди буду плекати ті дощові дні, коли ми з сестрою складали цю пісню. Це був страшний рік з багатьох причин, але я обираю бути оптимістом, і багато хто з вас змушує мене відчувати себе натхненно з приводу майбутнього. Сподіваюся, вам сподобається ця пісня", - написав брат і співавтор Біллі - Фіннеас О'Коннел.

На написання нового треку пішло всього два дні.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту