Білорусам заборонили проводити соцопитування. У мережах голосували за найкращий фільм - "Самотнього чоловіка" або "Трьох жінок"

"Самотнього чоловіка" схвалюють не більше ніж 3% глядачів ?.

Білоруських ЗМІ штрафуватимуть за проведення соцопитувань. Таке рішення ухвалили в країні в червні після появи мему про "Сашу 3%", передає Медуза. Тоді в інтернеті білорусам запропонували пройти опитування щодо того, хто буде майбутнім президентом країни. За Лукашенка проголосували тільки 3% людей.

Хоча соцопитування в країні заборонені, невгамовних журналістів не зупинити. 3 серпня видання Tut.by провело "голосування за найцікавіший для перегляду фільм". У переліку було п'ять реальних стрічок, назви яких, однак, мають в контексті майбутніх виборів політичний підтекст. Ось головні з них:

1) "Самотній чоловік" (Олександр Лукашенко)

2) "Три жінки" (головний опонент Лукашенка - Світлана Тіхановська і представники двох кандидатів Вероніка Цепкало і Марія Колесникова, які з нею об'єдналися).

З огляду на відповіді, "Три жінки" цікаві 67% "глядачам", "Самотній чоловік" - стабільно трьом ?.

Решта фільмів були такими:

3) "Андрюша" (кандидат Андрій Дмитрієв)

4) "Анна" (Анна Канопацкая)

5) "Че" (Сергій Черечень).

На яку хитрість не підеш заради думки людей ?.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту