Білорусам заборонили проводити соцопитування. У мережах голосували за найкращий фільм - "Самотнього чоловіка" або "Трьох жінок"

"Самотнього чоловіка" схвалюють не більше ніж 3% глядачів 😆.

Білоруських ЗМІ штрафуватимуть за проведення соцопитувань. Таке рішення ухвалили в країні в червні після появи мему про "Сашу 3%", передає Медуза. Тоді в інтернеті білорусам запропонували пройти опитування щодо того, хто буде майбутнім президентом країни. За Лукашенка проголосували тільки 3% людей.

Хоча соцопитування в країні заборонені, невгамовних журналістів не зупинити. 3 серпня видання Tut.by провело "голосування за найцікавіший для перегляду фільм". У переліку було п'ять реальних стрічок, назви яких, однак, мають в контексті майбутніх виборів політичний підтекст. Ось головні з них:

1) "Самотній чоловік" (Олександр Лукашенко)

2) "Три жінки" (головний опонент Лукашенка - Світлана Тіхановська і представники двох кандидатів Вероніка Цепкало і Марія Колесникова, які з нею об'єдналися).

З огляду на відповіді, "Три жінки" цікаві 67% "глядачам", "Самотній чоловік" - стабільно трьом 😆.

Решта фільмів були такими:

3) "Андрюша" (кандидат Андрій Дмитрієв)

4) "Анна" (Анна Канопацкая)

5) "Че" (Сергій Черечень).

На яку хитрість не підеш заради думки людей 😁.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту