Білоруські спортсмени написали відкритого листа - погрожують відмовитися виступати за збірну

Марина Арзамосова. Фото: Instagram
Серед їхніх вимог - визнати вибори президента недійсними і зупинити насильство проти мирних громадян.

Представники спортивної галузі Республіки Білорусь виступили з відкритим листом, в якому погрожують відмовою виступати за національні команди з різних видів спорту. У спортсменів (серед них чимало титулованих і відомих в світі), а також тренерів, спортивних функціонерів, журналістів і т.д. - шість вимог.

У тому числі визнати вибори президента, що пройшли 9 серпня 2020 року, недійсними через численні факти фальсифікацій і тиску на виборчі комісії. Провести повторні вибори.

Серед підписантів листа (а їх вже понад 200) чемпіони Європи з легкої атлетики Ольга Мазуренок, Ельвіра Герман, Марина Арзамасова, чемпіон світу і Європи з самбо Степан Попов, дворазова призерка Олімпіади з плавання Олександра Герасименя. Повний список імен, який постійно доповнюється, можна подивитися на порталі pressball.by.

Спортсмени попереджають, що якщо на них буду тиснути, вони негайно повідомлять про це в Міжнародний олімпійський комітет, міжнародні спортивні федерації та комітети.

Тим часом у Білорусі місто Гродно стало першим за час протестів і страйків, влада якого погодилася з вимогами протестуючих.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту