Більше 100 тисяч картин паризьких музеїв можна подивитись онлайн

Фото: Unsplash by Mick Haupt

Paris Musées - це Паризьке муніципальне агенство, що об`єднує 14 музеїв. Вони відкрили доступ до більше ніж 100 тисяч творів мистецтва. Тож тепер "високе" можна подивитись онлайн, просто сидячи вдома зі смартфоном в руках. Оцифровані у високій роздільній здатності колекції можна подивитись на веб-сайті організації.

Окрім того, що твори можна подивитись, то їх ще можна завантажити собі, прочитати інформацію про них і також зберегти на телефон, пише видання artsy.

У числі доступних для всіх тепер творів мистецтва входять: "Портрет Амбруаза Воллара" Поля Сезанна (1899), колекція знімків французького фотографа і художника Ежена Атже і "Представлення в Храмі" Жака Дарі (близько 1434-35) та дуже багато інших. 

Щоб користувачам було зручніше розглядати шедеври, колекції розбили на окремі теми. Також на сайті представлена ​​віртуальна виставка творів мистецтва з дому Віктора Гюго.

"Надання цих даних гарантує, що будь-хто зможе отримати доступ і використовувати наші цифрові файли, без будь-яких технічних, юридичних або фінансових обмежень, для комерційних цілей або будь-яких інших", - повідомляють у заяві Paris Musées.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту