Більше чверті Українців побували у Європі у 2019 році, - дослідження

Фото: Pexels
Кількість тих, хто з'їздив на курорти, у Єгипет, Туреччину чи Таїланд, залишилась незмінною.

Скільки подорожують українці? Дослідження цього питання провела компанія "Рейтинг". Воно засноване на опитуванні жителів різних міст нашої країни.

Так от, за 2019 рік українці стали більше подорожувати до Європи. У минулому році відсоток тих, хто з'їздив туди на відпочинок становив 19, а цього року це аж 27%. 

Найбільша кількість туристів до Європи живе у Тернополі, Чернівцях, Запоріжжі, Львові та Одесі. В Ужгороді взагалі понад 50% жителів бували у Європі протягом 2019 року.

Якщо подивитись показники тих, хто відпочивав за рік на курортах, наприклад, у Єгипті, Туреччині чи Таїланді, то показники - незмінні з 2017 року. Це 16% українців.

А ось до країн СНД наш народ став їздити рідше: у 2018 році цей показник становив 18% усіх жителів, а у 2019 році - це 17%. 

А ще, за дослідженням, жителі міст менше подорожують іншими регіонами України. Цей показник впав із 63% у 2018 році до 56% у 2019-му.

Матерiали по темi
Туристи масово відмовляються від подорожей до Венеції після повені
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту