Більше Рексів і Мухтарів: вчені клонували поліцейську собаку

Фото: Pexels.com
І тепер планують поставити таке "виробництво" на конвеєр.

Китайські вчені вирішили врятувати життя тим, хто тривалі роки виховує собак для служби у поліції. Гендиректор біотехнологічної компанії SinoGene Чжао Цзяньпин оголосив, що його підопічні клонували щеня поліцейської вівчарки. Малюка назвали мелодійним іменем Куньсунь.

А от генетичним "батьком" малому виявився герой поліцейської служби пес Хуанхуанм, який розкрив 12 вбивств.

Однак на одному клоні вчені вирішили не зупинятися. Китайці впевнені: тепер вони здатні створити більше копій собак-героїв. І навіть планують це робити регулярно.

Як повідомив гендиректор компанії, це дозволить зберегти чудові гени вівчарок, які відзначилися на службі, і звільнить працівників поліції від постійного пошуку найкращих собак у команду.

А ми, у свою чергу, рекомендуємо Укрзалізниці та іншим українським держкомпаніям звернути увагу на це китайське досягнення. Швидше злодіїв будуть шукати.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту