Американці вірять, що НЛО регулярно відвідують Землю

Photo by Jen Theodore on Unsplash
Люди в США вважають, що уряд щось недоговорює.

Американський інститут громадської думки Gallup провів опитування, за результатами якого виявилося, що переважна більшість населення США вважає, що інопланетні космічні кораблі відвідують Землю, пише vokrugsveta.ua.

Виявилося, що переважна більшість населення Сполучених штатів згідна з тим, що уряд "знає більше про НЛО, ніж говорить" - ця цифра становить 68 відсотків.

В опитуванні взяли участь 1 522 дорослих американця. Учасників просили вибрати між двома твердженнями: "деякі НЛО були космічними кораблями прибульців, які прилетіли на Землю з інших планет або галактик" і "всі спостереження НЛО можуть бути пояснені людською діяльністю на Землі або природним явищем". 33 відсотки всіх опитаних вибрали перший варіант.

Демографічні групи, де найбільше людей вірять у відвідування Землі інопланетними космічними кораблями (близько 40%), включають молодь (18-29 років), випускників коледжів і нерелігійних людей. Але навіть з урахуванням відмінностей між демографічними групами в жодній категорії не було менше 27 відсотків респондентів, які б описували НЛО як космічні кораблі прибульців.

Тенденція зберігалася як серед чоловіків, так і серед жінок, і навіть у різних за доходами групах.

Також три чверті населення США вважає, що позаземне життя існує на інших планетах. Половина американців погоджується з тим, що "люди, схожі на нас, існують десь ще у Всесвіті".

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту