Біологи пояснили, від чого залежить колір пташиних яєць

Photo by Soner Eker on Unsplash
Виявилося, що це - розумний регулятор температури.

Якщо вас турбувало, чому яєчна шкаралупа буває різних кольорів і відтінків, то тримайте офіційне наукове пояснення. Міжнародна команда біологів провела детальний аналіз окрасу яєць у 634 видів птахів з усіх куточків Землі, повідомляє Naked Science.

Карбонат кальцію яєчної шкаралупи - білий. Однак пташині яйця демонструють велику різноманітність відтінків, пов'язану з присутністю двох ферментів - буро-червоного протопорфирину і синьо-зеленого білівердину. І це не просто елемент маскування, який дозволяє сховати кладку яєць від хижаків.

На думку вчених, ключовим фактором, що визначає забарвлення шкаралупи, виступає температура. А саме - температура, характерна для місця виведення пташенят. На холоді темніші яйця дозволяють поглинати більше сонячного випромінювання і додатково підігрівати ембріони, що дозрівають усередині. І навпаки, світлі відтінки у спекотних регіонах допомагають рятувати майбутніх пташенят від перегріву. 

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту