Битва скляних мостів: наш - найкволіший, проте найдорожчий (фото)

"Йод" порівняв київський прозорий шляхопровід з унікальними "побратимами", відкриття яких обговорював увесь світ. І, з'ясувалося, наш місток можна назвати най-най тільки за ціною.

Пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз

16 млн дол

Пішохідно-велосипедний міст через Володимирський узвіз з'єднує Хрещатий парк та Володимирську гірку в Києві. Будівництво почалося в 2018 році, 25 травня 2019-го міст був відкритий для вільного відвідування. Завдовжки він 216 метрів, а висота в найвищій точці - 32. Міст оснащений скляними панелями та призначений як для піших, так і для велопрогулкок.

 • Загальна довжина 216 метрів
 • Висота конструкції 32 метри
 • Вартість 16 млн. дол
Фото: Олександр Гончаров / Vnebo.com.ua
Фото: facebook.com/pishovelomist

Скляний міст у парку Янода на острові Хайнань

14,5 млн дол

Міст розташований на острові Хайнань у Китаї, неподалік курорту Санья. Після відкриття місцева визначна пам'ятка одразу стала популярним туристичним місцем. Згідно зі статистикою комітету з розвитку туризму Хайнань, міст менш ніж за рік вже відвідали понад 70 мільйонів людей. І не дивно, адже з нього відкривається широка панорама околиць - національного парку та морської затоки.

Міст спроектований з круговими оглядовими майданчиками, які виступають з гірських схилів на висоті 450 метрів, і сходами. На вигляд він нагадує стежку, що простягнулася схилом гори. Дно моста виконано з багатошарових товстих скляних панелей, які створюють враження ніби пливеш у повітрі.

 • Загальна довжина 400 метрів
 • Висота конструкції 450 метрів
 • Вартість 14,5 млн. дол

Скляний міст "Дракон, що звивається" навколо гори Тяньмень у національному лісовому парку Чжанцзяцзе

3,5 млн дол

Пам'ятаєте фільм "Аватар", так от саме панорами цього парку, де розташований заменитий міст "Дракон, що звивається", надихнув Джеймса Камерона на створення популярного бестселера.

Міст розташований у національному лісовому парку Чжанцзяцзе в китайській провінції Хунань. З нього відкривається неймовірний краєвид на дорогу з 99 вигинами, яка проходить поряд з печерою "Небесні ворота" та сягає вершини Тяньмень. За словами бувалих екстрім-туристів, прогулянка скляним мостом, збудованим на висоті 1500 метрів над землею і завдовжки 430 метрів, змушує серце тріпотіти швидше.

 • Загальна довжина 100 метрів
 • Висота конструкції 1500 метрів
 • Вартість 3,5 млн. дол

Скляний міст Чжанцзяцзе

3,4 млн дол

Пішохідний міст Чжанцзяцзе розташований у китайській провінції Хунань. Він з'єднує дві гірські скелі в національному лісовому парку Чжанцзяцзе на висоті 300 метрів. Його скляне дорожнє покриття повністю прозоре та виконане з 99 скляних панелей, кожна з яких тришарова із загартованого скла товщиною в 5 см. Конструкція здатна витримати одночасно 800 осіб. Пройтися ним наважиться не кожний.

 • Загальна довжина 430 метрів
 • Висота конструкції 300 метрів
 • Вартість 3,4 млн. дол

Скляний міст у ландшафтному парку Батайшань провінції Сичуань

1,6 млн дол

Міст побудований на висоті майже 2 тисяч метрів над рівнем моря. Він розташований у гірському ландшафтному парку Батайшань в китайській провінції Сичуань.

Довжина моста складає 198 метрів, а ширина - 2,5 метри. Прозора підлога створює хорошу видимість над 186-метровою прірвою - справжній атракціон для туристів.

З метою безпеки, одночасно на мосту можуть перебувати не більше 500 осіб.

 • Загальна довжина 198 метрів
 • Висота конструкції 186 метрів
 • Вартість 1,6 млн. дол
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту