Бій з Королем ночі: реакція фанатів "Гри престолів" і новий прогноз

Разом з прихильниками серіалу розбираємося в таємницях третього епізоду та з'ясовуємо, у чию смерть вони не вірять.

Шанувальники серіалу мали безліч найпохмуріших теорій щодо розв'язки битви з Білими ходоками. Але врешті-решт батальний епізод задовольнив далеко не всіх. Хоча б тому, що частина глядачів просто не змогла побачити все, що відбувалося у цьому "дуже темному" епізоді. 

Але навіть у володарів більш гострого зору залишилося занадто багато питань. Хто такий Король ночі? Куди літав Бран? Чому Джон Сноу знову нічого не знав? І як так вийшло, що майже всі улюблені герої все-таки залишилися живі?

Глядацькі очікування від серіалу: Перший сезон "Гри престолів": головні герої не можуть померти. Восьмий сезон "Гри престолів": головні герої повинні померти.

Король помер. Хай живе король?

Фанати були готові до найжорсткішого фіналу. А от настільки швидкої смерті Короля ночі, мабуть, не очікував ніхто. Частина зітхнула з полегшенням, а ще частина вважає, що це не кінець.

- Думаю, тепер Бран контролює мертвих, - вважає BlasckenFlaggen, який присвятив "Грі престолів" кілька сотень постів на популярному сайті Reddit.com. - Король ночі не планував його вбивати, коли дістав свій меч. Він просто хотів схилити перед ним коліно. Це хоч якось виправдовує роль Брана в серіалі. Адже поки ніхто так і не зрозумів, у чому полягає його особлива місія.

Ще одна теорія розвиває іншу думку: навіть якщо сам Король ночі мертвий, чому у нього не може бути спадкоємця? Вже не всі пам'ятають його ефектну появу в четвертому сезоні. Тоді він взяв на руки викрадене його армією немовля, щоб перетворити його на одного з ходоків. Можливо, це був просто ефектний кіношний жест, а, можливо, це дитя ми ще побачимо ...

Таємницю короля розкриє приквел

Щоправда, тих, хто вірить у відродження ватажка Білих ходоків залишилося мало. Схоже, фанати змирилися з тим, що Джордж Мартін та сценаристи навіть не планують спробувати перевершити їхню бурхливу фантазію. Так, фінал третього епізоду залишив багато відкритих питань. Ми так і не дізналися походження Короля ночі та його кінцеву мету. Ким він був раніше? Таргарієном, Старком чи навіть Ланністером?

- Думаю, про походження Короля розповість один з приквелів серіалу, які зараз розробляє команда HBO, - вважає авторка одного з найбільших фан-сайтів серіалу, історик Джеймі Адейр. - Там нам розкажуть про події, які сталися за тисячі років до цього протистояння. Напевно, таким чином творці планують зберегти інтригу тапідігріти інтерес до інших проектів, присвячених світу "Гри престолів".

Пророцтво Червоної жінки

Несподіваний удар Арії Старк і зачарував, і розчарував фанатів.
"Джон Сноу досі думає, що вбив дракона поглядом. І все ще нічого не знає", - жартують у соціальних мережах.

Але насправді, такий результат Мелісандра передбачила, коли перший раз зустріла Арію. Вже тоді вона сказала: "Я бачу у тобі темряву! З цієї темряви дивляться на мене очі: карі, блакитні та зелені, які ти закриєш навіки ".

Чи означає це, що наступною жертвою Арії стане Серсея - ми дізнаємося зовсім скоро. Шанувальники серіалу нагадують про Сансу, якій сестра передала зброю. Адже саме вона більше за інших постраждала через жорстокість королеви.

Санса та Тиріон - нові претенденти на трон

Фанати "Гри престолів" не дуже вірили, що і Джон Сноу, і Дейенеріс Таргарієн переживуть Короля ночі. Тепер, коли вони обидва знають про свій кровний зв'язок, - це допомогло б розв'язати їх внутрішній конфлікт. Але ні, здається, вирішувати цю непросту дилему героям доведеться самотужки. Чи є у когось з них шанс отримати Залізний трон? Фанати вважають, що ні.

Після третьої серії різко зросла увага до пари Санса Старк і Тиріон Ланністер. Але чи можуть вони претендувати на владу, яка нікому з них не належить по крові?

- Ви забули, що Тиріон зовсім не схожий на інших Ланністерів. Батько завжди його ненавидів і вважав не сином, а бастардом, - нагадує нам Джеймі Айдер. - Його справжніми батьками цілком можуть виявитися Джоанна Ланністер і божевільний Король, Ейріс Таргарієн.

У цьому випадку його союз з Сантою допоміг би нарешті об'єднати Південь і Північ. Якщо, звичайно, від претензій на трон відмовиться Дейенеріс. Втім, ні фанати, ні букмери не сподіваються, що Королева драконів доживе до фінальної розв'язки.

Ольга Ліцкевич
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту