"Бізнес має працювати": Кличко розповів про план послаблення карантину

Фото: скріншот
Це можливо тільки після того, коли буде подолано пік поширення захворювання на коронавірус.

Мер Києва Віталій Кличко під час традиційного брифінгу повідомив, що поступове послаблення карантинних обмежень у столиці запроваджуватимуть після того, коли буде подолано пік поширення захворювання на коронавірус.

"Хочу зазначити, деякі європейські країни, що вже пройшли пік захворювання, починають послаблювати обмеження. Але дуже обережно і поволі. Я спілкуюся з мерами міст Європи, з очільниками деяких держав. Аналізую, як і що вони роблять у цій ситуації. Зазначу, що план поетапного послаблення обмежень розробила і столиця.

Ми розуміємо, що бізнес має працювати, що місто має розвиватися. Що потрібно "оживляти" економіку. Ми маємо пройти пік хвороби. Його в Україні та місті очікуємо за тиждень-два. Після цього, виходячи із ситуації, будемо впроваджувати поступове послаблення обмежувальних заходів. Сьогодні головне - як ми подолаємо пік захворювання, наскільки великим він буде", - підкреслив Віталій Кличко.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту