Близько 1 мільярда людей у світі залишаються вдома на карантині

Фото: Pexels

Станом на 22 березня спеціалісти підрахували, що близько 1 млрд людей по всьому світу дотримуються усіх умов карантину та залишаються вдома. Про це повідомляє видання AFP.

За оцінками цього агенства 900 мільйонів людей і справді не виходять з дому через коронавірус. І це все дані 35 країн світу. 600 мільйонів осіб - на карантині, згідно з розпорядженнями урядів. Свідомі громадяни.🙂

Додамо, що станом на ранок 22 березня в Україні 47 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 6 нових випадків, усі вони - у Києві, пишуть на офіційному сайті МОЗ.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена у Чернівецькій, Житомирській, Київській, Донецькій, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській областях та у місті Києві.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту