Блогери збирають 20 млн доларів, щоби посадити 20 млн дерев (відео)

Фото: Unsplash by Casey Horner
Еко-ютьюб-челендж запустив американський блогер MrBeast.

Youtube-блогери та неприбуткова організація Arbor Day Foundation запустили новий челендж. Це ціла кампанія у підтримку екології, яка має назву #TeamTrees, пише The Verge.

Автором креативної ідеї став американський блогер MrBeast (справжнє ім’я Джиммі Дональдсон). Раніше він проводив благодійні акції на підтримку безхатченків, притулків для тварин, ветеранів армії та дитячих лікарень. Відео своїх вчинків він публікував у своєму блозі. Зараз він пропонує зібрати 20 млн доларів та висадити 20 млн дерев по всіх континентах, окрім Антарктиди. 

Акцію #TeamTrees підтримали інші популярні блогери, серед яких Marshmello, PewDiePie, Ninja, Smarter Every Day та How to Basic.

Долучитись може будь-хто. Потрібно просто надіслати кошти на посадку через сайт teamtrees.org, де потрібно зазначити електронну адресу, мобільний телефон та коротке повідомлення. Один долар − один саджанець. Наразі зібрано вже 5,6 млн доларів.

Висадку планують зробити з 2020 року до 2023.🌳

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту