Бодіпозитив та червоні нитки - KAZKA випустили відвертий кліп (відео)

Доволі інтимна відеоробота на пісню ПАЛАЛА з їхнього нового альбому Nirvana.

Український гурт KAZKA презентували неочікувану "гарячу" прем'єру. 

Музиканти опублікували кліп на пісню ПАЛАЛА, яка увійде до їхнього майбутнього альбому Nirvana. Режисером відеороботи став Алан Бадоєв. До речі, гурт з першої ж співпраці "закохався в нього". 

"Це наша перша і, сподіваємось, не остання, робота з @alanbadoev (Алане, ти - любов). І наш найвідвертіший кліп. Відео ПАЛАЛА - про пристрасть, якій неможливо пручатись, кохання, яке не залишає шансів, красу, яка живе в кожному з нас. Варто тільки відшукати шлях до себе! Червона нитка тобі вкаже напрям - і більше ти не зможеш соромитись власних почуттів", - написали музиканти на своїй сторінці в Instagram.

Алан Бадоєв сказав, що у кліпі "червоною ниткою" проходять теми бодіпозитиву, расової рівності та свободи вибору партнера. 

"Будь-яка людина коли-небудь вперше відчуває те саме "перше почуття", і абсолютно неважливо, як і до кого воно приходить", - вважає Бадоєв.

Це перша така "доросла" робота гурту. Про це зізналась сама солістка KAZKA Саша Зарицька. 

"Це наша найвідвертіша відеоробота. Це моє найвідвертіше зізнання. Мій пошук себе, своєї привабливості, своєї краси! Ми розуміли, що це відео може викликати неоднозначну реакцію, але "ПАЛАЛА" - про пристрасть, тому іншої відеороботи ми собі і не уявляли", - каже дівчина. 

Додамо, що Nirvana буде другим альбомом гурту, його реліз заплановано на 27 грудня. 

А тепер пропонуємо і вам подивитись відверте відео KAZKA. Та бажаємо вам, як і сам гурт, тільки "палати".🔥

Матерiали по темi
KAZKA випустили новий трек з майбутнього альбому Nirvana (відео)
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту