Борець Беленюк і гімнаст Верняєв кличуть Зеленського поспілкуватися (ВІДЕО)

Чемпіони недавніх Європейських ігор і призери Олімпіади записали відеозвернення до Президента України

Жан Беленюк і Олег Верняєв в своєму зверненні звуть голову держави поспілкуватися зі спортсменами України за рік Олімпіади-2020 в Токіо, заодно нагадавши про свої досягнення на змаганнях в Мінську, де наша команда зайняла 3-е місце в медальному заліку. Просто "поговорити і познайомитися" - це зі слів Верняева, тому, як Беленюк, як ви самі можете переконатися по фото, із Зеленським знамі. Більш того, Жан йде на вибори в Раду за списком партії "Слуга народу".

Нагадаємо, що на минулих літніх Олімпійських іграх в бразильському Ріо-2016 Верняєв виграв золото і срібло в спортивній гімнастиці, а Беленюк - срібло у греко-римській боротьбі.