Борець Беленюк вимагає міністерство спорту забезпечити йому життя в стилі luxury

Чемпіон Європи досі не отримав призові за свою перемогу і "тролить" Ігоря Жданова.

28-річний борець греко-римського стилю Жан Беленюк, який цього року втретє у кар'єрі став чемпіоном Європи, звернувся до міністра спорту через соцмережі:

"Тільки-но усвідомив, що більше місяця пройшло з тих пір, як став чемпіоном Європи, а призові від міністерства досі не отримав! Міністр Ігор Жданов, де мої призові?! Такого раніше не було! Що коїться?! Що сталося з міністерством??! Раніше ви з мене зробили мільйонера одразу по приїзду зі змагань, принаймні так писав ваш піарщик Павло, а зараз що??!! Я вже звик до життя в стилі LUXURY, тому навіть не мрійте, що лишу вам свої 50 тис грн за золото! Моєму айфону вже кілька місяців, саме час придбати новий! Тож, чекаЮ", - іронічно написав у своєму Фейсбуці Жан.

Однак у міністерстві, схоже, гумору не розуміють. Бо не тільки відповіли Жану, а ще й прикріпили у коментарях скани офіційних документів!

"З понеділка ви всі отримаєте свої кошти ! Від нас наказ вийшов 10 травня, тому що ми орієнтуємося на лист Асоціації боротьби (який вони надіслали 3 травня), яка в свою чергу і визначається з розподілом коштів між тими, хто забезпечував вашу успішну підготовку та виступ. Тепер відмінусуй від 7 днів 3 вихідних - і маємо підсумок. Ми опрацювали все за 4 дні! Це не оправдовування - а інформація!", - написав від імені мінмолодьспорту Роман Вірастюк.

А ось підписники Жана мають більш тонке почуття гумору, тому розвили тему у коментарях:

"Мда, лакшері життя - воно таке! І спорткостюм треба "Дольче Габбана" і тріко "Гучі".

А дехто навіть порадив звернутися до міністра по-іншому, по-борцівськи:

"Я думаю, міністру треба показати пару чемпіонських замків, зажимів, кидків...".

???

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!
Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту