Фото: Вікіпедія

Хто стане новим директором палацу "Україна": замість кума Порошенка - екс-продюсер Лорак

Контракт Романа Недзельського закінчився. Посаду керівника головної сцени країни віддають продюсеру Сергію Перману, якого ще називають "сірим кардиналом" українського шоу-бізнесу.

З посади директора Палацу "Україна" пішов Роман Недзельський, він же - чоловік Оксани Білозір, він же - кум Петра Порошенка.

Недзельський за контрактом керував цією структурою п'ять років. До нього головною сценою заправляв Михайло Кулиняк, а перед тим - покійний Микола Мозговий.

І ось, 9 вересня, по київській шоубізнесовой тусовці поповзла новина: новим директором палацу "Україна" став 43-річний Сергій Перман. І кілька джерел "Йоду" підтвердили чутки. Хто ж ця людина?

Фото Сергія Пермана з його профілю в Фейсбуці.

"Сірий кардинал" українського шоу-бізнесу

У вітчизняному шоу-бізнесі Перман - фігура неоднозначна. Коли пару років тому журнал "Форбс" вирішив скласти список найвпливовіших людей "української богеми", Сергій виявився в самому верху рейтингу "сірих кардиналів".

Його часто бачать в компанії з топовими артистами, він майже завжди усміхнений і небагатослівний. При цьому багато хто з колег його про всяк випадок побоюються (або поважають) і, мабуть, мають на це причини.

Сам же Перман називає себе консультантом артистів, які звертаються до нього з різних приводів - і він або дає поради, або "розрулює" ситуацію. Такий собі кризовий менеджер або, як він сам себе назвав в одному інтерв'ю, "універсальний солдат шоу-бізнесу". І це непогана якість для директора головного майданчика країни.

В друзях - Іван Дорн та Роман Віктюк

Що стосується Пермана як особистості, то він за своєю суттю - вільний художник, а посада директора Палацу "Україна" дуже метушлива і повна дрібних побутових деталей. Бо він не тільки артистів зустрічає і на сцену проводжає, в його відомстві і гардеробниці з адміністраторами, він же і ремонтом відає, і крісла в партері змінює, і наверх про виконану роботу звітує.

При цьому у Сергія Пермана величезний досвід організації концертів. Ще на початку 1990-х він привозив до України Ірину Аллегрову і Машу Распутіну, Йосипа Кобзона і Валерія Леонтьєва. А з Лаймою Вайкуле й досі приятелює.

Відносини з усіма українськими колегами, як говорять у тусовці, у Пермана стабільно робочі, а кращих друзів-зірок у нього лише двоє - це режисер Роман Віктюк та артист Іван Дорн.

Відносини у Пермана з артистами стабільно робочі. Фото: Фейсбук

Чому розійшлись з Ані Лорак

Офіційно Перман ні з ким з артистів зараз не працює. А найбільшою зіркою в його продюсерській біографії була Ані Лорак - цілих п'ять років він займався «розкруткою» співачки (з 2008-го по 2013-й).

Саме "під керівництвом" Пермана Кароліна практично перемогла на Євробаченні-2008 (друге місце), тоді ж випустила дуже популярний альбом "Сонце".

Через що Перман і Лорак розлучилися, ніхто толком так і не дізнався. Але, за чутками, не обійшлося тут без Філіпа Кіркорова. З тих пір потужних зіркових колаборацій у Сергія не було.

Перман п'ять років був продюсером Ані Лорак. Фото: Фейсбук

Багато українських зірок, дізнавшись про призначення Пермана директором Палацу, почали строчити привітання йому "у лічку". При цьому коментувати призначення поки ніхто не хоче: "Як би чого не вийшло". Бо від "сірих кардиналів", що несподівано вийшли на світло, не знаєш, чого очікувати.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту