Фото: Вікіпедія

Хто стане новим директором палацу "Україна": замість кума Порошенка - екс-продюсер Лорак

Контракт Романа Недзельського закінчився. Посаду керівника головної сцени країни віддають продюсеру Сергію Перману, якого ще називають "сірим кардиналом" українського шоу-бізнесу.

З посади директора Палацу "Україна" пішов Роман Недзельський, він же - чоловік Оксани Білозір, він же - кум Петра Порошенка.

Недзельський за контрактом керував цією структурою п'ять років. До нього головною сценою заправляв Михайло Кулиняк, а перед тим - покійний Микола Мозговий.

І ось, 9 вересня, по київській шоубізнесовой тусовці поповзла новина: новим директором палацу "Україна" став 43-річний Сергій Перман. І кілька джерел "Йоду" підтвердили чутки. Хто ж ця людина?

Фото Сергія Пермана з його профілю в Фейсбуці.

"Сірий кардинал" українського шоу-бізнесу

У вітчизняному шоу-бізнесі Перман - фігура неоднозначна. Коли пару років тому журнал "Форбс" вирішив скласти список найвпливовіших людей "української богеми", Сергій виявився в самому верху рейтингу "сірих кардиналів".

Його часто бачать в компанії з топовими артистами, він майже завжди усміхнений і небагатослівний. При цьому багато хто з колег його про всяк випадок побоюються (або поважають) і, мабуть, мають на це причини.

Сам же Перман називає себе консультантом артистів, які звертаються до нього з різних приводів - і він або дає поради, або "розрулює" ситуацію. Такий собі кризовий менеджер або, як він сам себе назвав в одному інтерв'ю, "універсальний солдат шоу-бізнесу". І це непогана якість для директора головного майданчика країни.

В друзях - Іван Дорн та Роман Віктюк

Що стосується Пермана як особистості, то він за своєю суттю - вільний художник, а посада директора Палацу "Україна" дуже метушлива і повна дрібних побутових деталей. Бо він не тільки артистів зустрічає і на сцену проводжає, в його відомстві і гардеробниці з адміністраторами, він же і ремонтом відає, і крісла в партері змінює, і наверх про виконану роботу звітує.

При цьому у Сергія Пермана величезний досвід організації концертів. Ще на початку 1990-х він привозив до України Ірину Аллегрову і Машу Распутіну, Йосипа Кобзона і Валерія Леонтьєва. А з Лаймою Вайкуле й досі приятелює.

Відносини з усіма українськими колегами, як говорять у тусовці, у Пермана стабільно робочі, а кращих друзів-зірок у нього лише двоє - це режисер Роман Віктюк та артист Іван Дорн.

Відносини у Пермана з артистами стабільно робочі. Фото: Фейсбук

Чому розійшлись з Ані Лорак

Офіційно Перман ні з ким з артистів зараз не працює. А найбільшою зіркою в його продюсерській біографії була Ані Лорак - цілих п'ять років він займався «розкруткою» співачки (з 2008-го по 2013-й).

Саме "під керівництвом" Пермана Кароліна практично перемогла на Євробаченні-2008 (друге місце), тоді ж випустила дуже популярний альбом "Сонце".

Через що Перман і Лорак розлучилися, ніхто толком так і не дізнався. Але, за чутками, не обійшлося тут без Філіпа Кіркорова. З тих пір потужних зіркових колаборацій у Сергія не було.

Перман п'ять років був продюсером Ані Лорак. Фото: Фейсбук

Багато українських зірок, дізнавшись про призначення Пермана директором Палацу, почали строчити привітання йому "у лічку". При цьому коментувати призначення поки ніхто не хоче: "Як би чого не вийшло". Бо від "сірих кардиналів", що несподівано вийшли на світло, не знаєш, чого очікувати.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту