Бос Marvel зніме нові "Зоряні війни"

Продовження саги вийде після 2022 року.

У 2022 році почнеться нова епоха культової космічної саги "Зоряні війни" - протягом чотирьох років планується вихід трьох нових фільмів про джедаїв.

Lucasfilm вже запросили шоуранерів "Гри престолів" стати сценаристами нової трилогії.

Тепер каст "Зоряних воєн" поповнить ще одне гучне ім'я в Голлівуді - глави студії Marvel Кевіна Файгі, який давно "фанатіє" від джедайських історій. Про це The Hollywood Reporter ексклюзивно повідомив один зі співзасновників Disney Алан Хорн. Відзначимо, що і Lucasfilm, і Marvel належать цій компанії.

"Ми в захваті від проєктів, над якими працюють Кеті (Кеннеді, глава Lucasfilm - Ред.) і вся її команда ... Після закінчення Саги про Скайуокера Кеті буде працювати над новими розповідями й частинами "Зоряних воєн". А знаючи, що Кевін - давній фанат цього фільму - ми зрозуміли, що ці два надзвичайні продюсери повинні працювати разом", - прокоментував рішення Хорн.

З подібною командою стає очевидним, що Disney хочуть реабілітуватися після провалів історій про Хана Соло або повстанців. Але результати їхньої роботи можна буде оцінити тільки через 3 роки 😢.

Матерiали по темi
Запасайтеся попкорном - названо дати виходу нових епізодів "Зоряних війн" та "Аватару"
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту