BRAII випустили перший лонгплей Lovely Dark Things (аудіо)

З ним група відправляється до європейського туру.

Відродження томливого глем-року - так можна описати настрій нового альбому групи BRAII, який презентували в ніч проти 8 листопада.

Платівка під назвою Lovely Dark Things тематично продовжує історію попереднього міні-альбому музикантів - City Of Nothing. Вона - про реальні історії та персонажів з життя учасників групи. Альбом записували протягом півтора року.

Як розповіла нам в інтерв'ю фронтвумен BRAII Оксана Бризгалова, "в альбомі немає набору слів або фраз. Це конкретні розповіді про конкретних людей, події й переживання. З наших пісень про моє життя можна дізнатися абсолютно все".

Назва альбому визначає спрямованість всіх його треків. Їх, до речі, 10.

"Цими трьома словами можна описати все, про що говориться в нашому альбомі. Це історії, подорожі, пристрасть, це щось темне, сексуальне і відверте. Навіть постер до нашого альбому - порвані колготки з подряпиною, - ідеально його описує", - прокоментувала Оксана.

Попередня презентація альбому відбулася 7 листопада на шоукейсі лейбла Много Воды, який допомагає з просуванням групи.

Раніше BRAII презентували кліп в стилі "роуд-муві" на трек Slipping, який увійшов до нового альбому. Його знімали в Арізоні й Неваді. Сама Оксана назвала ролик "міні-фільмом" про те, які темні сторони зберігаються в душі кожної людини.

Завантажити та послухати альбом можна на всіх музичних сервісах 👈🏻.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту