Бразилія стала новим світовим епіцентром коронавірусу – його там ігнорують і називають "легким грипом"

Фото: Heiko Behn, Pixabay
Президент не хоче жодних карантинних заходів, бо економіка країни їх не витримає.

Після Китаю, Європи та США антилідером із захворювання на коронавірус стала Південна Америка. Це стверджує Всесвітня організація охорони здоров'я.

- У певному сенсі Південна Америка стала новим епіцентром захворювання, - заявив доктор Майк Райан, експерт ВООЗ з надзвичайних ситуацій.

У ВООЗ додають, що найбільш постраждалою країною регіону нині є Бразилія. Останнім часом там стрімко зростає кількість хворих на COVID-19. Нині їх вже офіційно зареєстровано понад 375 тисяч (понад 23 тисячі – смертельні випадки).

Як пише dw.com, ситуація ускладнюється тим, що президент країни Жаїр Болсонару свідомо ігнорує рекомендації ВООЗ і власного мінохоронздоров'я, які закликають громадян дотримуватися правил соціального дистанціювання. Він називає коронавірус всього лише "легким грипом" і різко критикує губернаторів, які обмежили суспільне життя в своїх регіонах.

Болсонару неодноразово заявляв, що введення карантинних заходів не під силу для економіки Бразилії. У конфлікті навколо заходів щодо боротьби з новим коронавірусом Болсонару позбувся вже другого міністра охорони здоров'я за один місяць.

У багатьох регіонах Бразилії як система охорони здоров'я, так і система ритуальних послуг знаходяться на межі колапсу.

Матерiали по темi
Банди Ріо-де-Жанейро оголосили карантин у нетрищах через коронавірус
Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту