Бразильска поліція заарештувала папугу, який стояв "на шухері" у наркоторговців

У відділку птах відмовився співрацювати зі слідством та не промовив жодного звуку під час допитів.

Бразильска поліція, після чергового рейду спрямовного на роздрібних дилерів, "заарештувала" папугу. Спеціально навчений птах допомагав наркоторговцям у їхніх "чорних справах", повідомляє The Guardian.

Згідно з повідомленням у бразильській пресі, птах охороняв місцеву пару злочинців, які торгували наркотою. Щойно наближалась поліція, він починав горланити: "Мамо, поліція!".

Птах був "на шухері", як завжди, коли під час спецоперації його схопили правоохоронці та забрали у відділок. Бразильський журналіст, що зустрівся з птахом у поліції сказав, що тваринка надзвичайно слухняна та тиха. Місцевий ветеринар, який оглянув пташку, теж повідомив, що у відділку "спільник" злочинців не подав ні звуку. Справжній "партизан"!

Згодом один з телеканалів Бразилії повідомив, що папугу передали у місцевий зоопарк, 3 місяці навчали літати, а потім відпустили на волю.

Не буде тепер папуга працювати за покликанням. Адже до останнього бути вірним своїм і "тримати язик за зубами" - це талант. Хоча хто його знає, куди він зараз полетів.

????????

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм! Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

 

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту