Бред Пітт і Анджеліна Джолі переведуть своїх дітей з домашнього навчання у звичайні школи

Фото: flickr.com, Nils Sautter
Не відомо, чи вплинув якось на це рішення карантин.

Голлівудські актори Анджеліна Джолі і Бред Пітт досягли згоди щодо освіти своїх п'ятьох неповнолітніх дітей. Юристи зіркової пари, яка розлучилася більше трьох років тому, підписали угоди, за яким діти Джолі і Пітта мають піти в звичайні загальноосвітні школи, повідомляє, пише Daily Mail.

До сьогоднішнього дня 16-річний Пакс, 15-річна Захара, 13-річна Шайло і 11-річні двійнята Нокс і Вів'єн Джолі-Пітт знаходилися на домашньому навчанні. Єдиний, хто не вчився дистанційно в цій родині - 18-річний Меддокс, який вже навчається в коледжі.

Молодшими дітьми займалися няні, репетитори і тьютори на дому. Зіркова пара вважала, що так буде краще, оскільки сімейство багато подорожувало через зйомки і благодійну роботу. Крім того, Джолі не раз невдоволено висловлювалася про традиційні школи, згадуючи своє дитинство.

Що змусило Анджеліну і Бреда змінити своє рішення - не повідомляється. Як і те, коли план з переходу в традиційні школи вдасться реалізувати, враховуючи, що пів світу нині сидить на карантині.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Marina Lesovaja
Где можно купить кепку ?
10 квіт 2020 р., 13:28
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту