Бред Пітт став ведучим прогнозу погоди - це треба бачити

Фото: wikimedia.org
Оскароносний актор взяв участь у шоу хороших новин.

У новому випуску шоу Some Good News на YouTube Бред Пітт приміряв не себе нову роль - ведучого прогнозу погоди, пише ElleGirl.

Нагадуємо, що цю передачу Джон Красінські, зірка серіалу "Офіс", створив для того, щоб розбавити тривожні вісті під час пандемії коронавірусу і додати у світ щось хороше. Тож Пітт погодився допомогти йому нарівні з іншими знаменитостями.

Випуск з Бредом Піттом з'явився на каналі Some Good News 19 квітня. В середині епізоду ведучий Джон Красінські спілкувався з астронавтами NASA. Ті показали йому кілька кадрів з Міжнародної космічної станції.

Вид Землі з космосу настільки вразив Джона, що той вирішив перевести подих і передав повноваження своєму колезі, запрошеному ведучому Бреду Пітту:

- Ми повинні подивитися, як там на Землі погода. Бред?

- Виглядає... добре, - відповів актор, виглянувши на балкон ?

І, здається, це найкоротший випуск прогнозу погоди в історії людства ?

Епізод за участю Бреда Пітта - це вже четвертий випуск шоу. Він був присвячений шкільним випускним, які в США довелося скасувати через карантин. Джон Красінські знайшов вихід із ситуації і вирішив влаштувати онлайн-випускний для всіх школярів, які не зможуть потрапити на нього в 2020 році.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту