Бред Пітт висунув ультиматум Анджеліні Джолі – розлучення або штраф

Фото: wikimedia.org
Голлівудський актор вважає, що його колишня вже три роки навмисне затягує офіційне розставання.

Закордонні таблоїди повідомляють, що завжди спокійному та врівноваженому Бреду Пітту урвався терпець – через адвокатів він передав ультиматум своїй колишній коханій Анджеліні Джолі: або та підпише нарешті повний пакет документів про розлучення, або її оштрафують за навмисне затягування справи.

Thesun.co.uk анонімно цитує одного з друзів Бреда:

"Він втомився від того, що Анджеліна постійно зміщує дати прийняття рішень у цій справі і щомісячно затримує їхнє розлучення. Таким чином вона болісно затягує процес, який, як він відчуває, став вже майже грою для Анджеліни".

Бред доручив своїй юридичній команді звернутися за допомогою до судді – аби він назначив крайній термін у цій справі, а також наклав штраф, якщо Анджеліна не дасть Бреду розлучення до цієї дати.

Матерiали по темi
Анджеліна Джолі офіційно змінила прізвище

Окрім того стало відомо, що Бред почуває себе зрадженим через цю судову тяганину, і навіть називає її ганьбою. Як повідомляє celebrityinsider.org, від самого початку "екси" домовилися, що не будуть публічно повідомляти про розлучення, однак коли Анджеліна винесла все ЗМІ та на публіку, Бред трактував це як ніж у спину.

"Суть полягає в тому, що вони обидва хотіли вийти з цих відносин протягом тривалого часу. Анджеліна ніколи не збиралася піти тихо, але рішення зробити це надбанням громадськості може бути найбільшою помилкою, яку вона коли-небудь вчинила", - заявив режисер Ян Гальперин, який добре знає обидві сторони конфлікту, оскільки працював з ними.

У квітні цього року суд вже закрив першу частину розгляду справи про розлучення однієї з найзірковіших пар Голлівуду. Однак вона стосувалася лише офіційного визнання того, що Пітт і Джолі більше не чоловік і дружина. Неврегульованими залишаються питання про розділ майна та опіку над дітьми, без яких свідоцтво про розірвання шлюбу суд не видасть.

Розлучення пара затіяла ще у вересні 2016 року. Таким чином воно триває вже довше, ніж їхній шлюб.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту