Фото: скріншот

Британець замаскувався під кущ, щоб проникнути у магазин під час карантину. Вийшло не дуже

Він дійсно думав, що його не помітять? 🤣

В англійському містечку Стівенідж, як і у всій Великобританії, карантин. Але нещодавно прем'єр-міністр Борис Джонсон посилив заходи ізоляції, заборонивши жителям виходити з дому без крайньої потреби.

Як заведено, вулиці міст спорожніли. І так само було в Стівеніджі - до 30 березня. Місцева пара зняла відео, на якому невідомий "кущ" переміщається по місту, ховаючись за перешкодами в стилі Counter Strike. Виявилося, що це був сусід пари, який, прикинувшись кущем, хотів непоміченим пробратися в магазин за продуктами.

Але англійцеві не пощастило. Посеред доріг не виявилося жодного іншого ходячого куща, тому план загарбника провалився і його розкрили сусіди. Але не думайте, що продукти чолов'яга не здобув: назад він повертався вже з пакетом, пише New York Post 😂.

А як епатажно він повертався назад, боги. Цю ходу складно викинути з голови 🤣.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту