Фото: @sofia bts/twitter

Британець зробив 15 пластичних операцій, щоб стати схожим на артиста k-pop - але йому все мало

Коли любов до кумирів переходить межу здорового глузду.

У світі існує кілька глобальних зациклень на зірках музичної індустрії:

- бібероманія;

- винникоманія;

- kpop-манія.

Зараз саме остання "хвороба" яскраво проявляється в повсякденному житті молоді. Концерти на виступи корейських поп-ідолів розкуповуються за лічені хвилини, а наслідування "ідеальним" хлопчикам і дівчаткам доходить до точного копіювання їх стилю в одязі молодих людей.

Але є люди, які у своїй божевільній любові до корейського шоубізу пішли ще далі. Наприклад, 29-річний Олі з Лондона витратив 75 тисяч фунтів (понад 2 мільйони 300 тисяч гривень 😲😲😲) на те, щоб стати схожим на учасника мегапопулярної корейської групи BTS - Чіміна. Він понад 15 разів лягав під хірургічний ніж, щоб максимально наблизити свою зовнішність до образу кумира.

Неприборкана любов Олі до k-pop почалася ще у 2013-му, коли він побував у Південній Кореї, пише Daily Mail. Почувши їхню музику, хлопець усвідомив, що хоче не просто вішати вдома плакатики корейських зірок, а буквально "пірнути" у цю культуру з головою.

Олі після 15-ти операцій
Його кумир Чимін

Перші операції британець зробив в Англії, але залишився незадоволеним результатом. Після він повернувся до Кореї, де продовжив міняти свою зовнішність. І, як стверджує фанат, це ще не межа.

Цікаво, яким чином Олі знайшов понад 2 мільйонів гривень, щоб стати схожим на свого корейського кумира? Так би мовити, якому богу поп-музики він продав свою душу? 😂

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту