Британська авіакомпанія більше не буде ділити пасажирів на чоловіків і жінок

Photo by Reiseuhu on Unsplash
Також мандрівники зможуть вказувати при бронюванні квитків "невизначену стать".

Британська авіакомпанія easyJet більше не буде ділити пасажирів на чоловіків і жінок під час вітання і звернень на борту. Таке рішення компанія прийняла після скарги одного з клієнтів перевізника Доктора Енді Фугарда, пише 34travel.me.

"Шановний @easyjet, ви що, берете участь в якомусь конкурсі, де треба показати, як ви підтримуєте гендерну бінарну систему? "Пані та панове, хлопчики і дівчатка", - написав Фугард у своєму Twitter.

Представники авіакомпанії пообіцяли розібратися в ситуації. Так екіпаж отримав інструкції відмовитися від формулювання "леді і джентельмени".

Швидше за все, нове формулювання буде без конкретного звернення до кого-небудь - просто "вітаємо всіх на борту".

Ще раніше деякі авіакомпанії надали можливість не вибирати чоловічу чи жіночу стать при бронюванні квитків. У графі з'явився ще один пункт "не визначено" або "не вказано" для пасажирів, які не визнають себе ні чоловіками, ні жінками.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту