Британська студентка створила флакончики для парфумів з мила (фото)

Фото: Dezeen
Такі косметичні пляшечки розкладаються та "змиваються" до останньої краплі.

Боротись за чистоту на планеті та екологію - зараз неабиякий тренд. От і студентка Лондонського університету мистецтв Central Saint Martins Мі Чжоу долучилась до благого діла. Дівчина надихнулася сучасними упаковками для їжі багаторазового використання і придумала свій проєкт – пляшечки для косметики з мила. Їхня основна перевага у тому, що вони розкладаються та "змиваються", пише Dezzen.

Фото: Dezeen

Екологічно чисті пляшечки назвали Soapack. У їхньому складі - рослинна олія, мінерали, рослини і квіти. Зовні вони покриваються бджолиним воском - він робить їх гладенькими та водонепроникними. І головне – завдяки воску, мильна пляшечка завчасно не розчинається у парфумах.

Фото: Dezeen

Авторка ідеї Мі Чжоу каже:

"Коли в продуктовій сфері з’являються певні новаторські рішення, то косметична наразі лишається консервативнішою. Адже насправді складно вигадати дешеву тару, скажімо, для шампунів. Тому мій проект – це спроба зменшити пластиковий слід на планеті".

Фото: Dezeen

Корисна штука! От якби скоріше такі пляшечки почали масово виготовляти та продавати по всьому світі. Суцільні плюси – і екології допоміг, і заощадив суттєво, адже як це зручно: одним махом вбиваєш двох зайців – і "напахтився", і руки помив.

Фото: Dezeen

Відсьорбни скоріш 100 грам – і мерщій у Телеграм!

Ти не п'єш? Кури бамбук – і скоріш до нас в Фейсбук!

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту