Британське дослідження з'ясувало, коли можна спойлерити фільми

Фото: Pexels/Pixabay
Вирахували навіть точну кількість годин, коли можна розповідати друзям і знайомим деталі нового серіальчику.

Так хочеш подивитись довгоочікувану прем'єру фільму. Чекаєш на неї вже рік (якщо не більше), але тут – халепа: друг подивився стрічку раніше за тебе і, м'яко кажучи, проговорився. Хочеться в ту секунду його просто придушити. Знайомо?

Британський сервіс Music Magpie вирішив провести ціле дослідження про спойлери, щоб зберегти вам інтерес до фільму, а вашому другові – життя (це жарт 😉).

Вони опитали 2 тисячі британців різного віку – від 16 років, щоб зрозуміти, коли ж можна починати спойлерити фільми та серіали, пише Inspired, посилаючись на сайт дослідження.

Запам'ятовуйте: спойлерити серіали, що виходять на телебаченні чи стрімінгових сервісах можна через 33 години після виходу нової серії. З фільмами трошки довше – про них можна розповідати аж через 10 днів після прем`єри. Ще опитування показало, що 34% людей сваряться з друзями чи родичами через те, що вони "розповіли кульмінацію занадто рано". Довели також, що 52% користувачів Мережі дізнаються небажане саме звідти, а 8% з них зізнались у страшному – вони теж спойлерили прем'єри у своїх соцмережах.

Опитані зізнались, що для того, щоб уникнути "небажаних новин про фільм" до його перегляду, просто не заходять в Інтернет (це 46% піддослідних), а 30% з них уникають спілкування з друзями, сім'єю чи колегами. Є навіть такі (це лише 6%, але вони є), що беруть роботу додому.

Тож, як бачимо, спойлер – потужна штука. І, щоби полегшити життя і собі, і своїм знайомим, просто тримайте язик за зубами.

Спойлер: бо може добряче дістатися на горіхи.

Матерiали по темi
Вчені пояснили, чому людям не варто так шалено боятися спойлерів
Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту