Британське видання опублікувало комікс про Революцію Гідності (фото)

Фото: скрін коміксів на i.guim.co.uk
Розповідь про протести в Україні 2013-2014 років складається з чотирьох частин.

Комікс про українську Революцію Гідності "They have bullets. We have the city" випустило британське інтернет-видання The Guardian. Автор розповіді у картинках - художник Алекс Павлоцький, пише telegraf.

Історія про перші протести, які відбувались в Україні 2013-2014 роках, складається з чотирьох частин: Euromaidan: The City as a Weapon, Euromaidan: The Camp in the City, Euromaidan: The War Zone, Euromaidan: The Tent Village.

Фото: скрін коміксів на i.guim.co.uk

Алекс Павлоцький – ілюстратор, художник коміксів та антрополог з Мельбурна (Австралія). Наразі живе та працює у Новій Зеландії. Автор на власні очі бачив події Майдану, адже був присутній тут до зведення  наметового містечка на початку 2014-го. Саме це надихнуло його на створення коміксу про втрати на Майдані та загалом про події в Україні. У розповіді згадує також і про російсько-українську війну, називаючи її "громадянською" ("civil war").

Фото: скрін коміксів на i.guim.co.uk
Фото: скрін коміксів на i.guim.co.uk

Нагадаємо, Революція Гідності або Євромайдан – низка протестів, які відбувались з 21 листопада 2013 року до лютого 2014-го. Головна причина виходу людей на мітинги – небажання миритися з діями тогочасної влади (президента Віктора Януковича та його оточення), а також небажання громадян миритися з перетворенням України в одну з колоній Росії. Закінчились протести людськими втратами (Небесна Сотня), зміною самої верхівки влади (передчасні вибори президента) та виходом України із зони впливу Росії в економічній та політичній сферах.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту