Британські вчені взялися за туалети в літаках, бо ті лякають дітей

Фізики розробляють систему змиву води на висоті, яка була б не такою шумною.

Новини від британських вчених – ті взялися за розв'язання нової глобальної проблеми: як зробити туалети у літаках не такими шумними. Кажуть, є запит від суспільства – з численними проханнями з цього приводу до них звертаються батьки дітей, які бояться користуватися ванною кімнатою під час польоту.

Як повідомляє dailymail.co.uk, за вирішення проблеми взялися авторитетні науковці – стверджують, що перебудувати туалет у літаку не так просто, як може здатися. Адже літаки користуються вакуумною систему змиву, що може працювати з дуже малою кількістю води. Але для цього потрібна дуже висока швидкість змиву, тож це спричиняє страшний рев та гуркіт.

Дискомфорт відчувають не лише ті, хто перебуває в туалетній кабінці, а й решта пасажирів у салоні, які змушені постійно відволікатися на шум унітаза. Шум туалетів у літаках був присутній завжди, але нині є помітнішими, оскільки майже безшумними стали пасажирські салони.

Щоби зробити туалети більш сучасними, конструктори розвернули бурхливу діяльність – вони вдосконалюють зливний клапан та пом'якшують кут трубопроводу. За їхніми прикидками, це у деяких випадках дозволить зменшити звук змиву води більше, ніж наполовину.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту