Британські вчені знову в ударі: винайдено алкоголь, від якого тверезіють

Нове "пійло" не викликає похмілля і інтоксикації організму.

"У вас є горілка, від якої тверезіють?" - саме з таким запитанням звернувся одного разу рано вранці один дуже спраглий чоловік до продавчині гастроному, що тільки-но відкрився. Зі зрозумілих причин, я не можу навести тут дослівну відповідь пані за прилавком, варіанти можете пропонувати самі.

Але згадав я зараз про це у зв'язку з недавнью інформацією про те, що один англійський вчений (давайте тільки без зайвих насмішок - інформацію оприлюднила така шановна англійська газета як Guardian), професор нейропсіхофармакологіі в Імперському коледжі Лондона і колишній голова Консультативної ради зі зловживанню наркотиками при уряді Великої Британії Девід Натт близький до вирішення проблеми безалкогольної горілки.

"Я витратив 20 років, намагаючись зменшити шкоду від алкоголю, - розповів професор. - А потім близько десяти років тому, працюючи в рамках британської ініціативи "Передбачення", подумав, що ми ніколи не зможемо зменшити шкоду алкоголю, оскільки він шкідливий від початку. Так чому б нам не замінити його безпечним препаратом?".

Алкогольний замінник Натта діє на ті ж рецептори, ті ж ділянки мозку, що і алкоголь, дає ефект "розслаблення" на центральну нервову систему, але при цьому абсолютно нешкідливий.

"Сучасна наука дозволяє нам зосередитися на розслаблювальній та п'янкій дії після вживання алкоголю, уникаючи при цьому шкідливих впливів, таких як залежність і відчуженість", - стверджує вчений.

"Можливо, його можна було би продавати разом з алкоголем, щоб люди могли бачити різницю між ним і тими, хто п'є алкоголь і вступає в бійки", - додав Натт.

Західні соцмережі повідомляють, що, у зв'язку з цією новиною, у  провідних лікеро-горілчаних магазинах Європи вже вишикувалися черги в очікуванні, коли препарат з'явиться у продажу. І тільки Україна, яка крокує в Європу, не підтримала нового починання.

"Англійський професор не довів нешкідливість поєднання нового препарату із салом, - зробили заяву провідні вітчизняні алкоголіки. - А чим же ще можна закушувати?".

І як ту згадати геніальну цитату з фільму "Кавказька полонянка":
"Тост без вина - це все одно, що шлюбна ніч без нареченої".

Костянтин Огурєв
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту