Фото: Unsplash

Британський блогер створив фейковий ресторан: страви він купував у супермаркеті

Але у нього була благородна мета.

В американських фільмах часто зустрічається сцена: дівчина купує їжу в супермаркеті - і видає її за свою під час вечері з коханим. Те ж стосується страв з доставки.

Подібні кадри часто викликали сумніви: як можна не відрізнити прісну їжу з маркету від приготовленої вдома?

Youtube-блогер Джош Пітерс не тільки довів, що це реально, але й показав, як на подібному обмані можна добре заробити. Британець створив фейковий ресторан, їжу для якого купував у супермаркеті. Страви для гостей він розігрівав у мікрохвильовці, після чого доставляв їх сервісом Deliveroo, пише Insider.

Щоправда, для того, щоб все виглядало максимально правдиво, Джош добре потрудився. Разом з другом Арчі вони створили сайт, на якому розмістили професійні фото страв і вказали, що їх готує іменитий шеф-кухар. Також вони запустили акаунти ресторану в соцмережах, де купили підписників.

На сайті сервісу з доставки Джош вказав 40-відсоткову знижку на свої страви. При кожному замовленні жартівники зізнавалися клієнту, що це - розіграш, а страви - з фейкового ресторану.

Таким чином Джош хотів показати, що людина ніколи не може бути впевненою у тому, яку їжу вона замовляє на сайтах. Щодо того, куди поділися отримані від пранку гроші - не повідомляє 😂.

Матерiали по темi
Кур'єр Glovo майже голий завітав до КПІ (відео)
Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту