BTS побили рекорд Адель, який протримався 5 років

Фото: facebook.com/bangtan.official
Трек Black Swan очолив музичні чарти в 103 країнах світу.

Південнокорейський бойбен BTS, який частенько оновлює музичні рекорди, знову увійшов в історію. Цього разу нове досягнення k-pop-колективу з 7 учасників приніс трек Black Swan, який вийшов 17 січня, повідомляє ElleGirl.

Відразу після виходу пісня Black Swan очолила список всіх музичних чартів у Кореї, вона також посіла почесне місце в списку Billboard Hot 100. Незабаром після свого виходу вона посіла перше місце в чартах iTunes Top Songs і станом на ранок 18 січня зайняла 1-е місце в музичних чартах щонайменше 93 країн.

А далі армія шанувальників BTS націлилася на світовий рекорд. Попередня пісня, яка зайняла перше місце в чарті iTunes Top Songs для більшості регіонів в історії, була пісня Адель Hello, яка очолила престижні музичні рейтинги в 102 країнах у жовтні 2015-го і утримувала це лідерство протягом 5 років.

Але 6 липня трек Black Swan групи BTS зайняв перше місце в головних музичних чартах в 103 регіонах. Тож Адель доведеться трохи посунутися, на п'єдестал пошани сходять семеро корейців з новим світовим рекордом ?

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту