Все можуть воротарі. Як "Ліверпуль" вилетів з Ліги чемпіонів

Адріан (праворуч) став антигероєм матчу.
Команда тренера Юргена Клоппа склала повноваження переможця найпрестижнішого єврокубку.

В Англії відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Ліверпуль" - "Атлетіко" (Мадрид). У першому поєдинку в столиці Іспанії виграли футболісти "Атлетіко" - 1:0, а значить, володарям Кубка чемпіонів-2019 потрібно було тільки перемагати.

"Ліверпуль" зміг зрівняти рахунок за сумою двох матчів (гол забив голландець Жоржиньо Вейналдум), але потрібно було забивати ще.

А з цим виникла проблема, так як блискучу гру у воротах гостей показував голкіпер "Атлетіко" і збірної Словенії Ян Облак. Він зловив кураж, і відбивав усі м'ячі. В результаті 90 основних хвилин матчу так і завершилися з результатом 1:0 на користь "Ліверпуля", а значить, для визначення найсильнішого потрібно було зіграти ще два тайми по 15 хвилин. І ці півгодини за напруженням виявилися крутішими, ніж попередні півтори! "Ліверпуль" забив зусиллями бразильця Роберто Фірміно і вже був "однією ногою" в чвертьфіналі - 2:1 за сумою двох матчів.

Але "Ліверпуль" знову постраждав через помилки воротаря, як було в 2018-му під час фіналу Ліги чемпіонів на "Олімпійському" в Києві.

Тоді, майже 2 роки тому, начудив німецький голкіпер Лоріс Каріус, на зміну якому після київського фіаско купили одного з кращих воротарів світу, бразильця Аліссона Бекера. Він грав надійно і не підводив партнерів по команді. Але в тому й біда, що в грі проти "Атлетіко" Аліссон участі не взяв через травму. А, ось, його змінник, іспанець Адріан, начудив. В овертаймі він пропустив тричі, а героєм поєдинку разом з воротарем Облаком став іспанець Маркос Льоренте, на рахунку якого - два забиті м'ячі і гольова передача Мораті. Причому, як мінімум, один гол (другий Льоренте) - на совісті Адріана.

Підсумок матчу на стадіоні "Енфілд Роуд" - 3:2 на користь "матрацників" з Мадрида, загальний рахунок протистояння - 4:2. "Ліверпуль" склав повноваження найсильнішого клубу Європи.

В іншому матчі дня (він пройшов у Парижі за закритими дверима) ПСЖ взяв реванш у дортмундської "Боруссії" за поразку в першому матчі (1:2). Поєдинок у відповідь завершився з рахунком 2:0 на користь парижан і саме чемпіон Франції пройшов далі.