Синтія Ніксон записала відеоманіфест про пригноблення жінок. Він став віральним

Американка розповіла, з чим доводиться стикатися жінкам кожен день. А дівчата по всьому світу стали її цитувати.

Синтія Ніксон, політикиня й акторка, відома за серіалом "Секс у великому місті", записала запалюще відео, присвячене фемінізму.

Американка звернулася до світу і перерахувала всі несправедливості й стереотипи, з якими доводиться боротися жінкам кожен день.

Пропонуємо самим ознайомитися з промовою і зробити власні висновки 👇🏻. Попереджаємо: це може бути найсильніше відеозвернення, яке ви бачили в житті.

"Будь леді, говорили вони. Твоя спідниця занадто коротка, твоя сорочка занадто довга, не показуй так багато тіла, прикривши, залиш щось для уяви, якби не було спокусницею, чоловіки не можуть себе контролювати, у чоловіків є потреби, виглядай сексуально, виглядай спокусливо, не провокуй, ти сама напросилася, носи чорне, носи підбори, ти занадто святкова, ти занадто непримітна, ти виглядаєш так, ніби забила на себе. Будь леді, говорили вони.

Не будь занадто товстою, не будь занадто худою, доїдай, скидай вагу, припини так багато їсти, замов салат, не їж вуглеводи, пропусти десерт, сядь на дієту, Господи, ти виглядаєш як скелет - чому б тобі просто не поїсти? Ти виглядаєш виснаженою, ти виглядаєш хворою, чоловіки люблять жінок, у яких є, за що вхопитися, будь нульового розміру, будь подвійним нулем, будь нічим, будь менше, ніж нічим. Будь леді, говорили вони.

Видали волосся з тіла, відбіли це, відбіли то, позбудься шрамів, прикрий розтяжки, зроби губи пухкими, прибери зморшки ботоксом, підтягни обличчя, прибери живіт, вистав сиськи, виглядай природно, ти занадто намагаєшся, ти виглядаєш зневіреною, чоловіки не люблять жінок, які занадто стараються. Будь леді, говорили вони.

Нанеси макіяж, підкресли вилиці, обведи губи, нафарбуй брови, подовж вії, нафарбуй губи, припудрися, підрум'янься, нанеси бронзер, нанеси хайлайтер. Твоє волосся занадто коротке, пофарбуй волосся, тільки не в синій, це виглядає ненатурально, виглядай молодо, старість - це потворно, чоловіки не люблять потворних. Будь леді, говорили вони.

Бережи себе, будь чистою, не будь повією, не спи з ким попало, чоловіки не люблять повій, не будь пуританкою, не будь такою затиснутою, більше усміхайся, задовольняй чоловіків, виглядай досвідченою, будь невинною, будь сексуальною, будь розпусною, будь крутою, не будь, як інші дівчатка. Будь леді, говорили вони.

Не говори занадто голосно, не говорити дуже багато, щоб не лякати, чому ти така нещасна, не будь сукою, щоб не бути такою владною, не будь такою емоційною, не плач, не кричи, не лайся, терпи біль, не скаржися, складай його речі, готуй йому вечерю, роби його щасливим, це жіноча робота, одного разу ти станеш хорошою дружиною, візьми його прізвище, ти взяла подвійне прізвище, божевільна феміністка? Народи йому дітей. Ти не хочеш дітей? Одного разу захочеш, це змінить твоє життя. Будь леді, говорили вони.

Не дай себе зґвалтувати, не пий дуже багато, не прогулюйся, не гуляй занадто пізно, не одягайся так, не напивайся, не усміхайся незнайомцям, не виходь вночі, не вір нікому, не говори "так", не говори "ні". Просто будь леді, говорили вони".

У мережі відео Ніксон стало вірусним. Дівчата діляться словами з промови американки, закликаючи всіх їх прочитати.

А хтось навіть написав чоловічу версію.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту