Будинок української дизайн-студії потрапив у лонг-лист найкращих інтер`єрів світу Dezeen Awards 2020

Фото: Instagram
Загалом у списку 302 проєкти. З них виберуть 12 найкращих, а потім переможця.

Домашній інтер`єр будинку "Дім Шкруба" (Shkrub House), який знаходиться у Київській обалсті, потрапив у лонг-лист найкращих інтер`єрів світу конкурсу Dezeen Awards 2020. Це проєкт укранської студії дизайну Sergey Makhno Architects. Наступний етап - оцінка журі.

Shkrub House - це особняк з солом'яною стріхою, побудований в сучасному українському стилі і натхненний японською філософією ваби-сабі. Дизайнер Сергій Махно побудував будинок для своєї родини.

У будинку є колекція української кераміки, а також стіни, суцільно вкриті керамічною плиткою.

Будинок називається "Шкруб", тому що так подружжя Махно називають одне одного.

Вже третій рік поспіль конкурс відзначає кращих в світі архітекторів, інтер'єри і дизайн.

Відомо, що цього року було подано на участь у конкурсі 4300 робіт з 85 країн світу. З них, у лонг-лист, відібрали 320 проєктів. Учасників оцінить журі та визначить шорт-лист з 12 претендентів на перемогу.  Він буде відомий у вересні 2020-го року, і незабаром після цього оберуть найкращого.

Додамо, що Сергій Махно - сучасний український дизайнер, архітектор, засновник і керівник архітектурної майстерні "Sergey Маkhno Architects".

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту