Будинок з химерами перетворили на резиденцію Святого Миколая

В історичній будівлі відкрився новорічний квест, який став подарунком соціально незахищеним діткам від Першої леді країни.

Олена Зеленська спільно з хореографом Оленою Коляденко відкрили новорічну виставку в Будинку з химерами. До свят будівлю перетворили на повноцінну резиденцію героїв дитячих казок, яку назвали "Будинком таємничого М...". За задумом Першої леді, подібний проєкт дасть можливість дітям з важкою долею відчути магію передноворічного настрою.

"Діти, позбавлені батьківського піклування, вихованці дитячих будинків та інтернатів, діти загиблих військовослужбовців і діти з особливими потребами. Діти, дитинство яких, на жаль, не є безтурботним і безхмарним. Саме їм ми хотіли подарувати маленьке диво і створили для них цей благодійний проєкт", - поділилася Олена Зеленська.

Сюрпризом виставки є те, що вона - інтерактивна. Відвідувачі Будинку з химерами зможуть відчути себе учасниками новорічного детектива, гуляючи кімнатами резиденції в супроводі героїв казок. Під час прогулянки діти будуть розгадувати загадки, вирішувати головоломки й відкривати таємниці Святого Миколая 😊.

Як зазначила Перша леді, це перший подібний проєкт у приміщенні Будинку з химерами. Олена Зеленська сподівається, що він стане традицією у святкуванні Нового року, і в наступні роки більше дітей зможуть поринути у різдвяну казку.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту