Bugatti презентувала найшвидший гіперкар у світі - 490 км/год (відео)

Фото: digitaltrends.com
Представлено особливу версію Chiron з восьмилітровим двигуном потужністю 1500 л.

Особлива версія гіперкара Bugatti Chiron встановила рекорд швидкості для автомобілів без реактивного двигуна - тепер це 490 км/год, а марка знову називає себе виробником найшвидших авто у світі. Для підкорення відмітки у 300 миль/год знадобилося "концентроване інженерне диво", пише hightech.plus.

Заїзд пройшов на випробувальному треку Volkswagen (Bugatti входить у концерн) Ера-Лессін у Німеччині. Він відомий своєю прямою довжиною 8,7 км, де достатньо місця, щоб розігнати машину до максимуму. Chiron для розгону і гальмування знадобилася вся ця довжина. За кермом був британський пілот Енді Воллас.

Рекорд був зафіксований за допомогою запломбованого GPS-датчика. Офіційна цифра - 304,773 милі/год, або 490,48 км/год.

У Bugatti кажуть, що у прототипу-рекордсмена серйозно допрацьована аеродинаміка. Машину також відрізняє гранична увага до дрібниць: наприклад, кожну з шин Michelin Pilot Sport Cup 2 просвічували рентгеном, щоби переконатися у їхній структурній однорідності.

Про те, чи знадобилося модифікувати двигун серійної версії, у Bugatti не говорять. Стандартний двигун Chiron - восьмилітровий монстр з 16 циліндрами, що розвиває 1500 к.с. потужності.

Петро Йодченко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту