"Бумбокс", Alina Pash та "Друга Ріка" заспівають онлайн на підтримку медиків

Фото: braveheart.online

Благодійні онлайн-концерти продовжуються.😊

23 та 30 травня пройдуть ще дві такі музичні події. Проєкт називається "Сміливе серце". Участь у ньому візьмуть: Alina Pash, "Друга Ріка" та "Бумбокс" та інші українські музиканти. Вони співатимуть для того, щоб зібрати гроші на засоби захисту та обладнання для медиків, які борються з коронавірусом, пише Yabl.

"Україна - країна лікарів-супергероїв, які наважились пожертвувати собою, своїми силами, сім'ями, сном і здоров'ям заради життя десятків тисяч хворих. Ми закликаємо подякувати їм за це", - розповідають організатори проєкту.

Початок онлайн-концертів планують на 19:00. Побачити їх можна буде в ефірі телеканалу М1 і на YouTube-каналі "Чоткий Паца".

Підтримати лікарів можна на сторінці благодійного фонду "Пацієнти України" або надіслати SMS з будь-яким текстом на номер 88001 (вартість 1 повідомлення складає 20 грн). Всі зібрані кошти спрямують на придбання засобів захисту для медиків.

Дарина Коберська
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту