Фото: Burning Man

Burning Man вперше відбувається віртуально. Що змінилося

Фестиваль довго пручався переходу в онлайн, але теж здався під натиском пандемії. Але від цього він гірше не став ?.

Вже 34 роки в пустелі Блек-Рок, штат Невада, на плаю проходить масштабний артфестиваль планети Burning Man.

Це величезна територія, на яку з'їжджаються від 50 до 80 тисяч учасників, що представляють свої артінсталяції та споруджують творчі табори для життя. Детальніше про фестиваль можете прочитати в нашому інтерв'ю з торішніми учасниками "Бьорна".

Але у 2020 році через пандемію оргкомітет вперше в історії переніс фестиваль в онлайн. Він почався без затримок - 30 серпня, - але в VR-форматі, пише Forbes.

Під'єднатися до віртуального фесту можна на сайті Burning Man. Організатори зробили 10 точок з активностями, в тому числі віртуальний майданчик для вечірки, джакузі й навіть джаз-клуб. У центрі віртуального плаю розташований храм "Бьорна", який цього року поєднали з гігантською статуєю людини. Спалюванням скульптури зазвичай закривають фестиваль. Організатори обіцяють, що в цьому році вона теж згорить, але віртуально. За подією можна буде стежити 6 вересня.

Більшість активностей фестивалю безкоштовні, але є і платні послуги. Сайт працює не тільки через окуляри віртуальної реальності, а й без гарнітури - через комп'ютер або смартфон.

Матерiали по темi
Музичні фестивалі після карантину: на коли перенесли, що робити з квитками, хто виступатиме

Тематикою Burning Man став "Мультивсесвіт". Учасникам пропонують спілкуватися і пізнавати теорію існування паралельних світів.

Віка Степаненко
Для публікації коментарів потрібно авторизуватись!
Через соцмережi
Через пошту
Ви
укр
рус
© 2018 «Йод.Медia». Всi права захищенiРозроблено у Wander Black
Ми збираємо і використовуємо cookie, для того щоб формувати достовірну статистику та робити контент цікавішим для кожного з наших читачів. Що таке cookie-файли, як їх ввімкнути/вимкнути, ви можете прочитати тут.Редакція шанує авторське право, тому, якщо хочете передрукувати будь-який наш матеріал, напишіть нам сюди.
Пошук
Увiйти
Через соцмережi
Через пошту